Červenec 2008

Komentíky

29. července 2008 v 13:30 | Zazik-Smail
Tady můžete psát dotazy, připomínky...............adt.

Bleskowka 1

28. července 2008 v 14:51 | Zazik-Smail |  Bleskowky
Tady máte pár bleskowek na některé z Vás , čekají diplomky!!!
Stačí odpovědět na pár otázek:
1. Jakou máš náladu??
2.Máš doma nějaké zvíře??
3.Líbí se ti můj blog??
4.Co na diplom??

Diplomek

Za první místo v bleskowce

pro AJKU

Diplomek

Za druhé místo v bleskowce

pro K@m!-SEk

www.zazik-smail.blog.cz


Auta a Motorky

19. července 2008 v 22:24 | Zazik Smail

Motorky


Bájné stvoření

19. července 2008 v 22:15 | Zazik Smail

Elfové a Víly

Jednorožci

Draci

Fénix


Koníčci a Delfíni

19. července 2008 v 22:02 | Zazik Smail |  Zvířata

Koničci

Delfíni


Motýlci a Berušky

19. července 2008 v 21:55 | Zazik Smail |  Zvířata

Motýlci

Berušky


Vlci, Lvi, Tygři

19. července 2008 v 21:44 | Zazik Smail |  Zvířata

Vlci

Lvi

Tygři


Pejsánci

19. července 2008 v 21:36 | Zazik Smail |  Zvířata

Jokšírci

Zlatý retrívr

Dalmatiny

Dogy

Kočičky


Stars

19. července 2008 v 21:14 | Zazik Smail |  Stars

Avril Lavigne

Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví.
V roce 2006 byla zařazena časopisem "Canadian Business Magazine" na sedmou příčku do žebříčku nejvlivnějších K
Avril Lavigne se narodila v Belleville v Ontariu v Kanadě francouzským rodičům - Johnovi a Judy. Judy říká, že si Avrilina hudebního nadání všimla poprvé, když byly Avril dva roky a zpívala s ní písně z kostela. Když jí bylo pět, přestěhovali se do města Napanee.
V roce 1998 vyhrála soutěž a možnost zazpívat si s Shaniou Twain na jejím prvním velkém turné. Vystoupila na jejím koncertě v Ottawě a zazpívala píseň "What Made You Say That"?
Brzy si ji všimnul manažer Cliff Fabri, když zpívala coververze country písní v knihkupectví v Kingstone v Ontariu. Při vystoupení v Lennox Community Theatre si Avril všiml místní folkový zpěvák Steve Medd (příbuzný vlivného kanadského novináře, Bena Medda), který ji pozval, aby si s ním zazpívala v jeho písni "Touch the Sky" z alba Quinte Spirit, které vyšlo v roce 1999. Také si zazpívala v jeho písních "Temple of Life" a "Two Rivers" na jeho dalším albu z roku 2000, My Window to You.
V 16 podepsala smlouvu s Kenem Krongardem z Arista Records, který pozval šéfa firmy Antonia "L.A." Reida, aby si ji poslechl v New York City ve studiu producenta Peter Zizza. Zalíbila se mu a začala pracovat na svém prvním albu.anaďanů v Hollywoodu. Po celém světě prodala 26 milionů alb.
Říkalo se, že je Avril vegetariánka. Nedávno však v jednom interview řekla, že už se za vegetariánku označovat nebude "pro případ, že by ji někdo přistihl jak jí maso".
Jako teenager chodila v Napanee do restaurace La Pizzeria. V dokumentu Under My Skin Bonez Documentary řekla, že pizza s olivami je jejím oblíbeným jídlem, avšak moc ji nejí, protože pizza není dobrá pro její hlas. V této restauraci její oblíbená pizza dostala jméno podle Avril a také je tam návštěvní kniha pro fanoušky, kteří jí tam mohou napsat své vzkazy a Avril si jí vždycky vyzvedne, když je na návštěvě u rodiny.
Avril má vytetovanou hvězdu na levém zápěstí. Stejnou má i její kamarád a spolupracovník Ben Moody. Na konci roku 2004 si nechala na pravé zápěstí vytetovat malé růžové srdce s písmenem D - což má být první písmeno jejího manžela Derycka Whibleyho, se kterým si koupili dům v Beverly Hills.

Hilary Duff

Hilary Erhard Duff (*28. září 1987 Houston, Texas) je americká herečka a zpěvačka. Po získání slávy v televizním seriálu Lizzie McGuire pokračovala dále ve své herecké kariéře. Mezi její nejznámější filmy patří Dvanáct do tuctu (2003) nebo Moderní Popelka (2004). Hilary se rozhodla dobýt i svět pop music a vydala několik velmi úspěšných alb. Vydala i svou vůni pod značkou parfémů Elizabeth Arden.
Většina rolí, které Hilary ze začátku dostávala byly jen malinké roličky. První větší role přišla s filmem Casper, kde si zahrála čarodějnici Wendy. Film byl ale setřen kritikou.
Později si zahrála ve filmu Sběratel duší (1999), který byl natočen podle novely Kathleen Kane. Za tuto roli získala Hilary ocenění Pro nejlepšího mladého umělce.
Do té doby největší role, kterou obdržela, byla role jedné z dětí v televizním sitcomu Daddio.
Když rapidně poklesla sledovanost sitcomu Daddio našel manažer Hilary pro ni další výraznou roli, tentokrát se jednou o rodinný seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála nemotornou a průměrnou holku ze střední školy.
Pilotní díl tohoto seriálu se vysílal 12. ledna 2001 a přilákal k obrazovkám 3,2 milionu diváků, čímž se Hilary katapultovala mezi opravdové celebrity a nenadějnější herce.
Pro velkou sledovanost seriálu byl uveden do kin i film, v Česku nazvaný jako Italské prázdniny, kterému se v USA dařilo, v Evropě se návštěvnost v kinech snížila hlavně z důvodu, že samotný seriál v Evropě běžel pouze sporadicky.
Hilary Duff na jedné z charitativních akcíPrvní velká filmová role přišla v roce 2002 s filmem Lidská povaha. Dalšími rolemi byly Kadetka Kellyová nebo Agent Cody Banks.
O rok později si zahrála jedno z dvanácti dětí ve filmu Dvanáct do tuctu. Tento film je prozatím její nejúspěšnější. V roce 2004 hrála hlavní roli ve filmu Moderní Popelka. Film zažil poloviční úspěch. Někteří kritici film bez lítosti setřeli jiní byli nadšeni výkonem Hilary a Chada Michaela Murraye.
Výraznějšího filmového úspěchu se Hilary prozatím nedočkala. Další filmy byly vesměs velmi kritizovány a nebyly nikterak komerčně úspěšné.

Angelina Jolie

Angelina Jolie, celým jménem Angelina Jolie Voight (* 4. června 1975) je americká filmová herečka a velvyslanec dobré vůle Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHRC). Je dcerou amerického herce Jona Voighta. Dříve pracovala také jako modelka. Často je označována v médiích za jednu z nejkrásnějších žen světa a o jejím soukromém životě informují nejen bulvární média. Je držitelkou tří cen Zlatý globus, dvou ocenění Asociace amerických filmových herců a filmového Oscara.
Hereckou kariéru zahájila v nízkorozpočtovém filmu Cyborg II: Skleněný stín (1993) a první hlavní roli ztvárnila ve filmu Nebezpečná síť (1995). Hrála v životopisných filmech George Wallace (1997) a Gia (1998), které měly kladné ohlasy kritiky. Cenu americké filmové akademie získala za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli v dramatu Narušení (1999). Mezinárodního věhlasu dosáhla v roli Lary Croft, hrdinky z počítačových her a videoher Tomb Raider, ve filmu Lara Croft: Tomb Raider (2001). Od té doby se řadí mezi jednu z nejznámějších a nejlépe placených hvězd Hollywoodu. Největší komerční úspěch doposud zaznamenala s akční komedií Mr. & Mrs. Smith (2005).
Její manželství s herci Jonnym Lee Millerem a Billym Bobem Thorntonem skončily rozvodem, v současné době žije s hercem Bradem Pittem a jejich vztah přitahuje pozornost médií na celém světě. Společně s Pittem mají dceru Shiloh a dále adoptovali děti Maddoxe a Zaharu. Angelina Jolie se angažuje v humanitárních projektech na celém světě, zejména týkajících se problematiky uprchlíků v rámci UNHCR.

Pink

Křestní jméno:
Alecia
Příjmení:
Moore
Povolání:
zpěvačka
Datum narození:
1979-09-08
Výška:
162 cm
Hmotnost:
50 kg
Web stránka:

http://modelky.luksoft.cz/pink/

Hudební alba:
I´m Not Dead
Try This
M!ssundaztood
Can't Take Me Home
Místo narození:
Doylestown, Pennsylvania, USA

Nelly Furtado

Křestní jméno:Nelly Kim
Příjmení:Furtado
Povolání:zpěvačka
Datum narození:1978-12-02
Výška:155 cm
Hmotnost:48 kg
Web stránka:http://modelky.luksoft.cz/nellyfurtado/
Místo narození:Victoria, Britská Kolumbie, Kanada

Colorfullky

19. července 2008 v 20:59 | Zazik Smail |  Colorfullky

Botičky

19. července 2008 v 15:52 | Zazik Smail |  Oblečení a botky

Šatičky

19. července 2008 v 15:40 | Zazik Smail |  Oblečení a botky

Srdíčka

19. července 2008 v 15:32 | Zazik Smail |  Očička, pusinky, nehtíky,......

Nehtíky

19. července 2008 v 15:21 | Zazik Smail |  Očička, pusinky, nehtíky,......

Očička

19. července 2008 v 15:14 | Zazik Smail |  Očička, pusinky, nehtíky,......

Pusinky

19. července 2008 v 15:06 | Zazik Smail |  Očička, pusinky, nehtíky,......

HSM

18. července 2008 v 20:41 | Zazik Smail
Jste také fanoušci Hsm. Tak tady najdete pár věcí o něm a dalších filmech.
High School Musical ( Muzikál ze střední)
V tomto filmu můžeme vidět např. Zaca Efrona , který hraje kapitána basketbalového týmu Troye Boltna, Vanessu Anne Hudgens hraje Gabrielu Montezovou, Corbina Bleuna hraje nejlepšího kamaráda Troye, Chada, Ashley Tisdale hraje nafoukanou Sharpay Evans , jejího bratra Rayna hraje Lukas Grabeel, Olesya Rulin má roli skladatelky Kelsie,Monigue Coleman obsadila roli Tailor chytré studenky snažící se vyhrát matematický desetiboj.
První díl HSM 1
Je o tom jak se Troy a Gabriela setkají poprvé na oslavě Nového roku v horách, kde společně zpívají píseň Something New, vymění si svá čísla a nečekaně se zjistí , že jsou z nich spolužáci. Gabrielinu matku totiž v práci přeložili. Přihlásí se do konkurzu na školní muzikál to je ovšem proti srsti Sharpay a jejímu bratrovi a tak zajistí , aby se Gabriela přihlásila do kroužku Tailor. Gabriela a Troy v konkurzu uspěli a trénovali s Kelsie, kvůli tomu Troy prošvihli tréning basketbalového týmu a protože je čeká důležitý zápas má to jeho trenér , který je zároveň jeho otcem za zlé. Proto se týmy Troye i Gabrieli dohodnou , že je musí od zpívání odradit to se jim podaří , ale Troy se potom vůbec nesoustředí na hru a nedává koše. A tak je čas, aby to Chad s týmem a Tailor se svým zasáhli a řekli pravdu nakonec to dobře dopadne a Troy a Gabriela zpívají, ovšem se to zase nelíbí Sharpay a tak řekne Darbusový to je učitelka , které společně s Kelsie připravila tento muzikál aby ho přesunula na pátek. Pátek byl den druhého kola muzikálu, desetiboje a i basketbalového zápasu a to vše ve stejný čas. Troy a Gabriela se nezdávají a vymyslí skvělý plán.......
Druhý díl HSM 2
Tento díl začíná na konci školního roku sblížícími letními prázdninami. Troy , Gabriela, Chad, Tailor a všichni ostatní hledájí brigádu. Troy dostame nabídku , které využije a hned má brigošku nejen on ,ale i jeho a Gabrielini přátelé. Nikdo však netuší , že toto členství patří Sharpay a její rodině. Sharpay má plány s Troyem chce ho přebrat Gabriele tygři (jak si říkají Troy a jeho tým) kromě Troye nestrpí a proto mají podmínku , že nesmí udělat 3 prohřežky proti morálce. Troy byl povišovám a hodně se změnil, nikdo ho už nepoznával a tak se stalo, že Gabriela brigádu opustí. Troy si pomalu začně uvědomovat chyby které udělal a snaží se vše napravit......
Třetí díl HSM 3 (Senior Year)
Ano je i třetí díl můžeme se těžit opravdu na úžasných 10 písních, uvidíme i úžasné tance, také zápasy v basketbalu. A tady pár zajímavostí. Blíží se konec roku a dokončení studia a této škole a zamozřejmě pokračování a dalších školách , každý však má jiné zájmy a tak to vypadá , že se budou loučit. Ale na to si budeme muset počkat a nebo zajít do kin , protože tento třetí díl je už od 14. července v kinách!!! Corbin a Zac mají dokonce i vlastní duet (poprvé).
Čtvrtý díl HSM 4 ????
Ano mluvilo se i o čtvrtém díle, kde však až na Zaca a Vanessu nezůstane už žádný jiný původný herec no uvidí se . Jakmile budu mít nové informace určitě je napíšu.

Olsenky

10. července 2008 v 16:14 | Zazik Smail |  Stars
Tady je něco o Olsenkách!
Bylo jim teprve devět měsíců, když poznaly prkna co znamenají svět. Do dnešní doby natočily desítky filmů, vydaly knížku a studují na vysoké škole. Ano, nejedná se o nikoho jiného, než o Olsenky, konkrétně Mary Kate a Ashley Olsenovi.
Olsenky jsou teď ve skoro každém DÍVČÍM časopise jako např. v : Dívka,Bravo Girl,Top Dívka. PROSTĚ VŠUDE.Kdo by tato slavná dvojčata narozená 13.v pátek neznal?Možná jen ten co nečte časopisy a nestráví moc času u televize ani počítače.V Americe se oběví asi 35x v televizi za týden..Také si už obě dvé vyzkoušeli BUNGEE-JUMPING a řekli že by si to klidně zopakovali.Také jednou bylo napsané ne internetu i v časopisech že MARY KATE skončí s hraním .. je to pravda ??Mary Kate prý opravdu potrvdila že chce skončit s hraním a až dostuduje chce si otevřít vlastní restauraci. Tak uvidíme,no a co Ashley ?? Ta se prý připravuje na štavňatejší role.Tak už se Ashley TĚŠÍME na tvoje ŠTAVŇATOUČKÉ role :).
Tak to je zatím vše až budu mít nějaké další novinky tak je sem napíšu.

Sranda především

9. července 2008 v 21:42 | Zazik Smail |  Zábava
Ahojky taky máte rády legraci stejně jako já??? No jasně kdoby taky neměl . Tady máte několik vtípků a vtipných obrázků.
O blondýnkách
1.
Kolik je celkem vtipů o blondýnkách? Žádný - všechny jsou pravda!

2.
Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?". Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

3.
Blondýna a bruneta skočí z mrakodrapu. Obě zároveň a bez padáku. Kdo dopadne dřív?
Bruneta, protože blondýna se ještě musí ptát na cestu...

4.
Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

5.
Co umí blondýnka nejlepšího k večeři?
Rezervovat stůl v restauraci.

6.
Jede takhle blondýnka autem a narazí do stromu. Poté vyleze z auta, obejme strom a povídá: "Strome, stromečku, promiň, promiň, ale já troubila!"

7.
Víte jak zabavíte blondýnku?
Postavíte jí do kulaté místnosti a řeknete ať se postaví do rohu!!!!!

8.
Co uděláte, když po vás blondýnka hodí pojistku?
Zdrháte jako o život, protože má v puse granát.

9.
Víte co udělám když na mně hodí blondýnka granát?
Odjistím ho a hodím jí ho zpátky.

10.
Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí kouká, hodí kouká přijde policajt a ptá se copak to tu děláte? A blondýnka povídá no podívej hranatý kostičky a kulatý kruhy!

11.
Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač ji nějaké nabídne, blondýna si je všechny vyzkouší, ale stale opakuje: "Nee, ta se mi nelíbí..., to není ono..., nemáte nějaké jiné...?" Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale blondýně se žádná nezdá. "Slečno" povídá jí prodavač "jsme nejlépe vybavený obchod ve městě a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!" "Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no... to musíte znát..., no, takovou tu s tím kšiltem dozadu.

12.
Blondýna chodí po ulici a (dá se říct:) že přemýšlí pak se zeptá jednoho pána: "Prosím vás kde je druha strana ulice?" Pan ukáže na druhou stranu a blondýna na to "No tak to vidíte tam mi zase řekli ze tady!

13.
Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá:
"Mohu ti zítra zavolat do práce?"
"Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož."
"Jak jí ale poznám?"
"Je zrzavá a má brejle."

14.
Sedí blondýnka a brunetka, popíjejí kafe a koukají na zprávy.
Ukazují nějakého chlápka, co stojí na mostě a vyřvává, že skočí.
"Vsaď se že neskočí," povídá blondýnka.
"Vsaď litr, že jo," brunetka na to.
Chlápek přeci jen skočí. Blondýnka se vytasí s tisícovkou, ale brunetka na to: "Díky, ale já to nevezmu. Seš kámoška a já to viděla už ve zprávách o páté."
"Já taky," odvětí blondýnka, "ale nikdy by mě nenapadlo, že skočí znovu."

15.
Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká: "Slečno, Váš pes nemá košík." "Ale my nejdeme nakupovat." "Promiňte, to jsem nevěděl."

16.
Jakou dostanete odpověď od blondýnky zeptáte-li se jí, zda vám svítí blinkry?
Ano, ne, ano, ne, ano, ne, ano ...

17.
Sedí blondýnka před zrcadlem a ptá se: "Zrcadlo, řekni, kdo je nejkrásnější?"
A zrcadlo na to: "Uhni, nevidím!"

18.
Volají si takhle dvě slečny. Jedna je blondýna a druhá brunetka. Brunetka se na něco ptá blondýny, ale ona jí vůbec neodpovídá. Ptá se znovu a pořád nic. Brunetka se naštve a zakřičí do telefonu: Jsi hluchá a nebo co!! A blondýna ji odpoví: Vždyť jsem ti kývala, že jo!!!

19.
Jsou brunetka s blondýnkou na poušti a běží za nimi lev. Brunetka mu čas od času hodí písek do očí a lev si packami vytírá písek z očí a tím získají náskok najednou je před nimi palma a bruneta na ni rychle vyleze a blondýna se opře o tu palmu bruneta blondýně říká: "Rychle musíš na tu palmu jinak tě lev sežere. A blondýna odpoví: Já mu písek do očí neházela!

20.
Víte co to je blondýnka na gymplu?... Vzácná návštěva!!!!!

21.
Víte, co dělá několik tisíc blondýnek na dne oceánu????
Hledají Leonarda DiCapria!

22.
Jsou takhle tři blondýny na ostrově a radí se, jak pryč. Připlave k nim zlatá rybka a řekne jim: "Každé z vás splním jedno přání!"
1. blondýna řekne: "Já chci být nejchytřejší na světě" A odplave.
2. blondýna řekne: "Já chci být úplně nejchytřejší na světě", stane se z ní bruneta a odplave na voru.
3. blondýna řekne: "Já chci ale být úplně nejchytřejší na celém světě", stane se z ní muž a odejde po mostu.

23. Stojí dvě blondýnky na zastávce. První se ptá druhé:"Čím jedeš?" A druhá odpoví: "Dvojkou. A ty?". "Trojkou".Obě se na chvíli odmlčí a čekají na své spoje. Po chvíli přijede dvacettrojka. První povídá druhé: "Pojď, pojedeme spolu!"


24.
Proč blondýny nechodí do kurzu sebeobrany?
Protože je nic nenapadne.

25.
Potká blondýna blondýnu a ta sotva chodí má zapadlý oči, nemůže skoro mluvit.
První se jí ptá: Kampak jdeš, Deniso?
A Denisa zasípe: K doktorovi, Nikol..
Jo? A kdopak je nemocnej?

26.
Proč blondýna umrzla v letním kině?
Chtěla vidět film s názvem: Přes zimu zavřeno!

27.
Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá blondýny: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

28.
Blondýnka se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

29.
Víte, proč mají blondýnky o dvě stě kostí víc než ostatní?
Protože mají mechanický mozek.

30.
Jak nazvete blondýnku se dvěma mozkovými buňkami?
Těhotná.

31.
Jak nazvete blondýnku mezi dvěma brunetkami?
Mentální blok.

32.
Jak nazvete brunetku mezi dvěma blondýnkami?
Tlumočnice.

33.
Jak nazvete blondýnku s půlkou mozku?
Bohem obdarovaná.

34.
Jak nazvete chytrou blondýnku?
Indikátor hodně zlé kocoviny.

35.
Jak nazvete blondýnku, která si obarví vlasy nahnědo?
Umělá inteligence.

36.
Jak se nazývá blondýnka s 1/2 mozku?
Nadaná.

37.
Víš jak si blondýnka dělá lipový čaj?
"Sedne pod lípu a čeká až zaprší!!!"

38.
Jak v sobotu rozesmějete blondýnku?
Řeknete jí ve středu vtip.

39.
Proč ta blondýnka dala prst na hřebík, který zatloukala kladivem do zdi?
Protože ji z toho rámusu bolela hlava.

40.
Kolik blondýnek je potřeba ke hře na schovávanou?
Jedna.

41.
Přijde blondýna k doktorovi a říká, pane doktore mě všechno bolí. Jak všechno, upřesněte to, říká doktor. Slečna si sáhne prstem na tvář a vykřikne bolestí, sáhne si na nohu, a opět vykřikne, nakonec si sáhne na ucho a opět vykřikne. Doktor se jí zeptá: "Vy jste přírodní blondýna?". "Ano, proč se ptáte?". "Já si to hned myslel, máte zlomený prst!"

42.
Jdou tři dámy po ulici jedna je zrzka, druhá bruneta a ta třetí blondýna. Jsou přistiženy při krádeži a tak běží na dvorek kde jsou prázdné pytle a tak se do nich schovají. Jdou okolo policisté a nějaký kopne do pytle se zrzkou a ozve se "mňau" kopne do druhého pytle s brunetkou ozve se "haf haf" a jdou k pytli s blondýnou a kopnou do něj a ozve se "brambory".

43.
Jak umírají mozkové buňky blondýnek?
Osamocené.

44.
Jak se blondýnce měří inteligence?
Zastrčíte jí do ucha tlakoměr na pneumatiky.

45.
Jak blondýnka zabíjí kapra?
Utopí ho.

46.
Blondýnka letí do Londýna. Jak ji připravíte o místo u okna?
Řeknete jí, že sedadla do Londýna jsou v prostřední řadě.

47.
Jak zblbnete blondýnku?
Nezblbnete. Ony už se takové rodí.

48.
Co má společného UFO a chytrá blondýnka?
O obojím se často mluví, ale nikdo to ještě opravdu neviděl.

49.
Kolik blondýnek je potřeba k udělání zkratu?
Dvě. Jedna sedí ve vaně a druhá jí podá fén.

50.
Proč nemůžou blondýnky dělat dvojité dávky podle receptu?
Trouba se nedá rozpálit na 600 stupňů.

Povedené kvarteto

Potkají se dva kamarádi a jeden toho druhého poklepe po zádech: "Tak co, jak žiješ?"
"Ale dobře," vypráví přítel. "Založil jsem skupinu."
"A jak se jmenujete?"
"Kvarteto."
"A kolik vás tam je?"
"Tři."
"A kdo?"
"No, já a brácha."
"Ty máš bráchu?"
"Ne. Proč?"

Nadaný výtvarník

Je Pepíček ve škole a nakreslí obrázek, který se líbí paní učitelce. Paní učitelka si řekne, že je to nadaný hoch, který umí hezky kreslit a jde za jeho rodiči, aby jim řekla, jestli by mohl jít na uměleckou akademii.
Matka na to: "O tom spratkovi mi ani nemluvte. Před pár dny nakreslil na kotel kosočtverec a dědek si spálil jazyk a manžel penis!"

Píšťalka

Na nuda pláži se dívá holčička na chlapečka a ptá se: "Mami, co to má ten chlapeček mezi nohama?"
Maminka horečně přemýšlí a pak zachraňuje situaci: "No, víš, to je taková píšťalka."
Holčička kývne a za chvíli se k mamince přiřítí celá uplakaná: "Maminko, ona mu nepíská!"

Hnůj na jahody

"Proč jsi nebyl včera venku, Filipe?"
"Musel jsem s tátou přivést hnůj na jahody."
"Cože, hnůj? My si na ně dáváme šlehačku."

Jak je to s miminky

"Můžeš mně, babičko, vysvětlit, jak se rodí děti?"
"Jistě, Jeníčku. Tatínek má semínko a maminka zahrádku."
V tom Jeníček kývne hlavou a praví: "Ano, a soused má kolík."

Silná slova

Hraje si malý chlapeček na pískovišti. Vždy postaví bábovičku, ale hned mu spadne. Naštve se, vstane a začne do báboviček kopat a nadávat: "Kurva, piča...!"
Jde okolo stará paní a vyčítá chlapečkovi: "Chlapečku, ty tak sprostě mluvíš, že mně z toho běhá mráz po zádech."
Chlapeček jí na to říká: "Ty stará babo, kdybys slyšela mýho fotra, tak zmrzneš!"

První úkol

Pepíček je první týden ve škole a hned dostane domácí úkol - naučit se počítat do deseti. Tak večer mamince odříkává: "Jedna, dvě, tři, čtyři, šest, sedm, osm, devět, deset."
Matka se ho ptá: "A kde jsi nechal pětku?"
"V žákovské knížce!"

Stavařský učeň

Pepíček se doma fláká a neustále dělá nějaké problémy. Tak mu maminka říká: "Pepíčku, běž se podívat přes ulici, jak naproti stavějí ten dům, třeba se naučíš něco zajímavého."
Pepíček zmizí a objeví se opět za několik hodin.
"Tak co, Pepíčku, co ses zajímavého naučil?" ptá se maminka.
"Vím, jak se věší dveře," vypráví Pepíček. "To nejdřív vezmeš tu podělanou desku, plácneš ten sráč tuhle, ale on je kurva moc velkej, tak ho o pičichlup tuhle a o dva támhle zkrátíš a celou tu zkurvenou věc secvakneš dohromady."
Matka je totálně zaražená slovníkem svého syna: "Zalez do svého pokoje a zůstaň tam, než přijde tvůj táta!"
Později vejde otec do synkova pokoje a ptá se: "Máma říkala, žes dnes dělal nějaké problémy. Tak o co šlo?"
"Jen jsem jí říkal, jak se věší dveře."
"No, tak mi to pověz."
"To nejdřív vezmeš tu podělanou desku, plácneš ten sráč tuhle, ale on je kurva moc velkej, tak ho o pičichlup tuhle a o dva támhle zkrátíš a celou tu zkurvenou věc secvakneš dohromady."
"No vidíš, docela dobře to zvládáš," chválí tatínek, "tak mi teď přines prodlužovačku z dílny."
"Naser si, to je práce pro elektrikáře!"
A teď ty slibované obrázky
Tady máme ukázku vlezdoprdelky! =D