HSM

18. července 2008 v 20:41 | Zazik Smail
Jste také fanoušci Hsm. Tak tady najdete pár věcí o něm a dalších filmech.
High School Musical ( Muzikál ze střední)
V tomto filmu můžeme vidět např. Zaca Efrona , který hraje kapitána basketbalového týmu Troye Boltna, Vanessu Anne Hudgens hraje Gabrielu Montezovou, Corbina Bleuna hraje nejlepšího kamaráda Troye, Chada, Ashley Tisdale hraje nafoukanou Sharpay Evans , jejího bratra Rayna hraje Lukas Grabeel, Olesya Rulin má roli skladatelky Kelsie,Monigue Coleman obsadila roli Tailor chytré studenky snažící se vyhrát matematický desetiboj.
První díl HSM 1
Je o tom jak se Troy a Gabriela setkají poprvé na oslavě Nového roku v horách, kde společně zpívají píseň Something New, vymění si svá čísla a nečekaně se zjistí , že jsou z nich spolužáci. Gabrielinu matku totiž v práci přeložili. Přihlásí se do konkurzu na školní muzikál to je ovšem proti srsti Sharpay a jejímu bratrovi a tak zajistí , aby se Gabriela přihlásila do kroužku Tailor. Gabriela a Troy v konkurzu uspěli a trénovali s Kelsie, kvůli tomu Troy prošvihli tréning basketbalového týmu a protože je čeká důležitý zápas má to jeho trenér , který je zároveň jeho otcem za zlé. Proto se týmy Troye i Gabrieli dohodnou , že je musí od zpívání odradit to se jim podaří , ale Troy se potom vůbec nesoustředí na hru a nedává koše. A tak je čas, aby to Chad s týmem a Tailor se svým zasáhli a řekli pravdu nakonec to dobře dopadne a Troy a Gabriela zpívají, ovšem se to zase nelíbí Sharpay a tak řekne Darbusový to je učitelka , které společně s Kelsie připravila tento muzikál aby ho přesunula na pátek. Pátek byl den druhého kola muzikálu, desetiboje a i basketbalového zápasu a to vše ve stejný čas. Troy a Gabriela se nezdávají a vymyslí skvělý plán.......
Druhý díl HSM 2
Tento díl začíná na konci školního roku sblížícími letními prázdninami. Troy , Gabriela, Chad, Tailor a všichni ostatní hledájí brigádu. Troy dostame nabídku , které využije a hned má brigošku nejen on ,ale i jeho a Gabrielini přátelé. Nikdo však netuší , že toto členství patří Sharpay a její rodině. Sharpay má plány s Troyem chce ho přebrat Gabriele tygři (jak si říkají Troy a jeho tým) kromě Troye nestrpí a proto mají podmínku , že nesmí udělat 3 prohřežky proti morálce. Troy byl povišovám a hodně se změnil, nikdo ho už nepoznával a tak se stalo, že Gabriela brigádu opustí. Troy si pomalu začně uvědomovat chyby které udělal a snaží se vše napravit......
Třetí díl HSM 3 (Senior Year)
Ano je i třetí díl můžeme se těžit opravdu na úžasných 10 písních, uvidíme i úžasné tance, také zápasy v basketbalu. A tady pár zajímavostí. Blíží se konec roku a dokončení studia a této škole a zamozřejmě pokračování a dalších školách , každý však má jiné zájmy a tak to vypadá , že se budou loučit. Ale na to si budeme muset počkat a nebo zajít do kin , protože tento třetí díl je už od 14. července v kinách!!! Corbin a Zac mají dokonce i vlastní duet (poprvé).
Čtvrtý díl HSM 4 ????
Ano mluvilo se i o čtvrtém díle, kde však až na Zaca a Vanessu nezůstane už žádný jiný původný herec no uvidí se . Jakmile budu mít nové informace určitě je napíšu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama