SMS na Nový rok

28. prosince 2009 v 14:57 | Zazik-Smail |  SMS
Když dvanáctá odbila
rachejtle nám svítila
tak co nejmíň starostí, šoku
vše nejlepši v novém roku.

Nový rok přinese ti hrsti plné stěstí! Já věřím v to a držím pěsti! K silvestru nejbližších přátel partičku, koupit kvalitnějši lahvičku, trochu rozveselit hlavičku a hlavně nerozbít žádnou skleničku!!

Přeji Ti, ať každý den je jako Tvůj nejkrásnější sen. Ať najdeš toho, s kým chceš jít životem. Ať se Ti splní vše co chceš, ať potká Tě jen štěstí, pravda, žádná lež. Sťastný Nový rok!

Všude zní ozvěna vánočního ticha. Odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Hvězdy v naších očích září, přišel čas obrátit list ve starém kalendáři. Vše nej v novém roce.

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého ježíška. Tohle všechno na vánoce, hodně zdraví v novém roce.

Do nového roku Ti přeji12.měsíců bez nemoci, 53. týdnů štěstí, 365 dnů bez starostí, 87600minut pohody a 31536000 vteřin jedinečných okamžiků...

Veselého silvestra chceme Vám přát,aby měl člověk, člověka rád,aby jeden druhému, štěstí přál, a ten Nový rok za to stál!!!

Co to bouchá, co to duní, nový rok jako v loni. Už zase bouchá šampíčko, proto přeji v novém roce pevné zdravíčko.

Nechme stranou starosti, je tu doba radosti. Odšpuntujeme lahvinky, nadělujeme pusinky. A pak ať se zpívá slaví, v novém roce hodně štěstí a zdraví..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama